Vinyl v koupelně: Změna, kterou pocítíte na vlastní kůži
10. 10. 2018

Vinyl v koupelně: Změna, kterou pocítíte na vlastní kůži

Nedávno jsme na Mezinárodním veletrhu For Arch získali za řešení pro LVT v koupelnách prestižní cenu Grand Prix. Přečtěte si, čím jsme si ocenění zasloužili.

Vinyl: budoucnost koupelen

Že je vinyl moderní a praktickou alternativou ke klasickým podlahám, jsme vám už říkali. Ale proč dát vale keramice v koupelně?

Vinyl spolehlivě zastoupí keramické obklady i dlažbu. Velkou výhodu poznáte už při výběru motivu do koupelny. Snili jste vždy o betonových zdech? Nebo vás láká dřevo, ale v koupelně na něj můžete zapomenout? Vinyl nabízí rozmanité množství věrných dekorů.

Tip: Chystáte se na rekonstrukci koupelny? Nebo zatím teprve přemýšlíte nad tím, co vše to bude obnášet? Přečtěte si, jak na koupelnu podle vašich představ.  

A to není všechno. Znáte to, vylezete z vany pěkně prohřátí, ale spokojený pocit vám vydrží jen pár vteřin – než došlápnete na studenou podlahu. Tak to se vám s vinylem nestane! Je totiž nejen teplý, ale i příjemný na došlap.

vinylová podlaha

Vinyl narozdíl od kachliček hřeje a nestudí

Rekonstrukce bez nepořádku a hluku

Zní to jako utopie, ale máme pro vás dobrou zprávu. S řešením Mapei 4 LVT je to realita. Rekonstrukci koupelny zvládnete i bez bourání, hromady suti všude kolem a rámusu! S naším řešením totiž můžete instalovat nový kabát přímo na současný keramický obklad. Rekonstrukci tak zvládnete mnohem rychleji. Myslete ale na to, že stávající podklad musí být funkční – bez hydroizolace by se do zdí dostala voda, která by obkladové vrstvy poškodila.

úklid vinylové podlahy

Vinyl nejen snadno položíte, ale i jeho úklid je hračka

Jdete do toho?

Je vinyl to, co hledáte? Podívejte se, které produkty budete pro jeho instalaci potřebovat.

Při instalaci vinylu je důležitý rovný podklad. Aby byl výsledek bez chybičky, přizvěte si zkušeného řemeslníka. Máte s rekonstrukcemi zkušenosti a troufnete si sami? Zjistěte, kde seženete systém pro LVT do koupelen.

Jak se vám vinylový trend líbí? Napište nám do komentářů.

Vinyl v koupelně: Změna, kterou pocítíte na vlastní kůži

Sledujte náš