Jděte na jistotu při spárování i úklidu

S MAPEI nesáhnete vedle

Odpískejte konec drhnutí zašlých spár. Spárovačky MAPEI jsou spoluhráčem, se kterým půjdete vždy na jistotu – vlhkosti ani plísním nedají šanci. Jejich údržbu vám navíc usnadní řada Ultracare.

Kerapoxy Easy Design

Hledáte spárovačku, která se snadno aplikuje i udržuje a zajistí designový výsledek? Odolný epoxid dá K.O. nečistotám i plísni a skvěle se tak hodí do kuchyní nebo koupelen.

Pustit videonávod

Mapesil AC

100% silikonový tmel, který doladí celý výsledek a odolá vodě, vlhkosti i plísním. Díky své pružnosti a stálobarevnosti bude u vás doma i po letech podávat ty nejlepší výkony.

Zjistit více

Ultracolor Plus

Jakmile vytvrdne, nic s ní nehne. Vysoce kvalitní a odolná cementová malta nedá šanci plísním uvnitř ani venku. Navíc hraje fér s životním prostředím – jde o udržitelnou spárovačku s kompenzovanými emisemi CO2.

Omrknout postup

Řada Ultracare

Pro perfektně čisté a chráněné povrchy a spáry. Produkty z řady Ultracare vždy vyhrávají s nečistotami, plísněmi i zbytky spárovaček a povrchy chrání před skvrnami, vlhkostí nebo blednutím.

Podívat se na video

Sázka na jistotu při každém projektu

Desítky barev

Šlápněte do toho s jedním z 58 odstínů, které jsou připravené vyladit váš domov k dokonalosti. Sáhnete po elegantní klasice, nebo dáte přednost něčemu odvážnějšímu, třeba třpytkám MapeGlitter? Vždy vás čeká perfektní, dlouhotrvající výsledek.

Prohlédnu si vzorník
Ponořte se do výběru

Nejste si jistí, který produkt vybrat a kolik ho budete potřebovat? Prozkoumejte všechny spárovací možnosti v MAPEI aplikaci. Ukáže, jak bude výsledek vypadat u vás doma, a spočítá potřebné množství.

Vyzkouším appku
Jednoduché použití

Oprava silikonu? Sobotní úklid? Ani v jednom z těchto zápasů prodloužení nečekejte. Díky snadnému použití zaskórujete s našimi produkty raz dva.

Najít prodejce

Inspirujte se pro 100% jistotu

PROZKOUMAT BLOG

Stáhněte si e-book, kde vás provedeme rekonstrukcí včetně spárování krok za krokem.

STÁHNOUT E-BOOK
Sledujte náš