Reference: Lumpárium a hravá stavební chemie
06. 03. 2019

Reference: Lumpárium a hravá stavební chemie

Prolézačky, skluzavky, tobogán, trampolína, elektrická autíčka, osmdesátimetrová dráha… Přesně nějak takto vypadá dětský sen, který se snažili zrealizovat majitelé Lumpária. A naše stavební chemie u toho nemohla chybět.

Bezpečné dovádění

Co je nejdůležitější při stavbě zábavního centra pro děti? Jednoznačně bezpečnost. Rozjívené děti pobíhají všude kolem, v zápalu hry tak může snadno dojít k menšímu zranění. Majitelé se proto vrhli na kompletní rekonstrukci.

Zábavní centrum pro děti přímo svádí k dovádění.
Zábavní centrum pro děti přímo svádí k dovádění.

Autodráha jako pravá

Aby děti měly co nejautentičtější zážitek, snažili se řemeslníci, aby autodráha vypadala jako skutečná silnice. Systémem TNS Urban jsme vytvořili tmavě šedý povrch s bílým značením. O bezpečnost se postaral jeho protiskluzový povrch. TNS Urban lze použít i na povrchovou úpravu cyklostezek i stezek pro chodce.

Děti se po autodráze můžou prohánět v naleštěných autíčkách.
Děti se po autodráze můžou prohánět v naleštěných autíčkách.

Nejspíš jste si všimli, že děti zvládnou zlikvidovat prakticky cokoli, proto i povrch Lumpária musí být dostatečně odolný. Chemie od Mapei zvládne i ty nejtěžší zkoušky, kterými ji každý den budou testovat malí kontroloři kvality.

Zeleno šedý interiér působí vesele a hravě.

Disperzní nátěr Mapecoat TNS Line umožnil vyšperkovat dětské hřiště k dokonalosti – vznikly díky němu barevné čáry na sportovním povrchu.

Velká autodráha vévodí celé herně.
Velká autodráha vévodí celé herně.

Na závěr řemeslníci ošetřili podlahu transparentním protiskluzným nátěrem Mapecoat TNS Protection, který chrání povrch před znečištěním a usnadňuje jeho údržbu.

Jak se vám výsledek líbí?

Reference: Lumpárium a hravá stavební chemie

Sledujte náš