Jak opravit škody po (novoročním) večírku?
09. 01. 2018

Jak opravit škody po (novoročním) večírku?

Chystáte bujarou oslavu konce roku? Pak se vám bude hodit pár tipů, jak opravit běžné šrámy, které byt při večírku často utrží. Schovejte si náš článek i na později, tyto praktické tipy se vám budou hodit po celý rok.

Ukopnutá podlahová lišta

Klasika, která se může přihodit kdykoli. Po silvestrovské oslavě je však šance, že v bytě narazíte na upadlou lištu nebo odlomenou část nábytku, mnohem větší.

V takovém případě se vám bude hodit neviditelný tmel Mapeflex MS Crystal. Jeho použití je velmi jednoduché: pomocí vytlačovací pistole naneste malé množství tmelu na čistý povrch, na který přilepíte odrazený kousek. Výsledek je opravdu nenápadný: neviditelný tmel na první pohled ani nerozeznáte!

Díra ve zdi

Tuto katastrofu vám určitě nepřejeme, ale pokud se váš večírek nevyvíjel zrovna ideálním směrem a židle nezůstaly na svém místě, poradíme vám, jak opravit případné díry ve zdi.

Použijte rychletvrdnoucí montážní cement Lampocem. Aplikujte ho stěrkou po smíchání s vodou v poměru 3 : 1. Při běžné pokojové teplotě vám tento cement vytvrdne za 3 minuty, proto si dejte pozor, abyste na jedno použití připravili jen takové množství, které hned spotřebujete. Z nářadí ho poté umyjte vodou.

Ohořelá nebo pocákaná zeď

Prskavky v obýváku nebo zeď pocákaná šampaňským? Jen žádnou paniku, i na tuto silvestrovskou katastrofu máme jednoduché řešení.

Vyzkoušejte barvu Dursilite. Její zvýšená krycí schopnost vám pomůže zakrýt místa, která bujarý večírek pamatují nejvíc. Barva je navíc omyvatelná, takže rozlité šampaňské příště ze zdi jednoduše utřete a nemusíte si dělat starosti.

Jak se omyvatelná ochrana povrchu stěn Dursilite nanáší se dozvíte v našem videu.

Další tipy na vychytávky, které vám pomohou doma leccos opravit, jsme vám dali v článku 4 bleskoví pomocníci na domácí opravy.

Přihodilo se vám během novoročních oslav něco netradičního? Jak jste si poradili s případnými následky? Podělte se s námi o své příběhy v komentářích na Facebooku.

Tip navíc

Začněte rok vybavení důležitými informacemi. Víte, jaká jsou pravidla hry podle nového stavebního zákona? My ano a přehledně vám je představíme.

Jak opravit škody po (novoročním) večírku?

Sledujte náš